مخزن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن با توجه به نوع ماده از نظر غلظت و همچنین شرایط محیطی خاص به انواع گوناگونی تقسیم می شود . روتنگران پارسه مخازن پلی اتیلنی خود را با توجه به سبک و سنگین بودن مایعات و همچنین برای کاربرد انواع مایعات شیمیایی تولید نموده و انواع مخازن تک جداره ، دو جداره ، سه جداره را جهت نگهداری مایعات در شرایط محیطی خاص ارائه می نماید

مخازن پلی اتیلن  روتنگران پارسه :
    مخازن افقی- مخازن سه جداره ضد نور و جلبک - مخازن عمودی- مخازن مکعبی- مخازن بیضی -مخازن سم پاش- مخازن انبساط - مخازن قیفی
 


ارتفاع با درب cm ارتفاع عرض  طول ظرفیت - لیتر
81 74 72 95 300
91 84 83 114 500
110 103 100 133 800
108 101 100 147 1000
127 120 116 159 1500
135 128 122 188 2000

 


   مزایای  مخازن پلی اتیلن  روتنگران پارسه:
    - قیمت مناسب: قیمت مخازن پلی اتیلنی  در بسیاری از موارد قابل رقابت با انواع دیگر مخازن است. همچنین با در نظرگرفتن هزینه های حمل و نقل،نیروی انسانی،ماشین آلات مورد نیاز و نصب تجهیزات مربوطه و از همه مهمتر بحث زمان و سرعت عملیات نصب،استفاده ازمخازن پلی اتیلنی بسیار مقرون به صرفه تر از سایر انواع مخازن پیش ساخته میباشد.

   - مقاومت بالا در مقابل خوردگی:مخازن پلی اتیلنی به علت داشتن خواص بسیار مطلوب ضد خوردگی بهترین گزینه برای نگهداری مواد خورنده نظیر اسیدهاوترکیبات فعال شیمیایی هستند. پلی اتیلن ماده ای است که که از لحاظ شیمیایی غیر فعال بوده و با مواد دیگرواکنش نشان نمی دهد.این خصوصیت باعث میشود برای نگهداری مواردی نظیر آب آشامیدنی که مسائل بهداشتی و زیست محیطی نظیر عدم تغییر بو و مزه وخصوصیات(با گذشت زمان) برای آنها بسیار مهم است،مخازن پلی اتیلنی بهترین گزینه می باشد.
  - دوام و عمر طولانی:مخازن پلی اتیلنی به علت مقاومت مناسب در شرایط جوی مختلف و انعطاف پذیری از دوام بالایی برخوردار بوده و زمان کاربری مفید نسبتا طولانی دارند.خصوصا در مواردی که نیاز به مدفون نمودن تانک مورد نظر جود دارد انعطاف پذیری پلی اتیلن مقاومت آن در مقابل فشارها و نیروی های اعمالی بالا می برد.به علاوه،به علت خاصیت ضد خوردگی پلی اتیلن، تانکهای پلی اتیلنی در زمینهای مرطوب از دوام بسیار بالایی برخوردار هستند.همچنین نظر به اطمینان این شرکت از کیفیت محصول تولیدی خود،کلیه این محصولات به مدت 10 سال توسط بیمه ایران تحت پوشش بیمه کیفیت کالا قرار گرفته اند.
   - قابلیت تولید متنوع:مخازن پلی اتیلنی در ابعاد و اندازه های مختلف با خصوصیات متنوع قابل تولید هستند.این مرکز با داشتن تکنولوژی تولید اسپیرال و استفاده از نرم افزارهای مهندسی موجود،توانایی تولید مخازن با ظرفیت 1 تا 50 متر مکعب را دارا بوده که این ظرفیت با توجه به درخواست مشتری قابل تغییر می باشد و ضمن در صورت اتصال مخازن به یکدیگر  امکان ساخت مخازن صدها متر مکعبی نیز وجود دارد.
    - نصب آسان:درمقایسه با سایر مخازن و تانکها،انواع پلی اتیلنی آنها از وزن بسیار کمتری برخوردار بوده