لوله پلی اتیلن تک جداره

روتنگران پارسه بزرگترین تولید کننده لوله پلی اتیلن تا سایز 2000 میلیمتر جهت مصارف آب ، گاز ، نفت ، و فاضلاب صنعتی و شهری می باشد. لوله تولیدی این شرکت با مواد PE100 ,PE80 بروج - سابیک تولید وعرضه می گردد این شرکت توانایی تولید لوله های پلی اتیلن تک جداره تا قطر 2000 میلیمتر ولوله های دوجداره اسپیرال را تا سایز 2400 میلیمتر دارد.

چارت کاربرد لوله پلی اتیلن تک جداره

HDPE دارای خاصیت ضد خوردگی در برابر مواد شیمیایی میباشد و با طول عمری بالا حتی برای کاربرد های بدون نیاز به بستر سازی هم مفید میباشد.

جهت بزرگنمایی ، روی تصویر کلیک نمایید

500 جدول لوله پلی اتیلن تک جداره 2500 جدول لوله پلی اتیلن تک جداره

لوله پلی اتیلن بصورت تجاری برای اولین بار در دهه ۱۹۴۰،بعد از جنگ جهانی دوم ساخته شد. امروزه پلی اتیلن پر کاربرد ترین پلاستیک در جهان میباشد.HDPE به زودی به اولین و اخرین انتخاب مهندسین و پیمانکاران در سرتاسر دنیا تبدیل میشود.وقتی که لوله های پلی اتیلن به هم جوش داده میشوند به دلیل خاصیت بدون درز بودن لوله احتمال هیچ گونه نشتی وجود نخواهد داشت.HDPE دارای خاصیت ضد خوردگی در برابر مواد شیمیایی میباشد و با طول عمری بالا حتی برای کاربرد های بدون نیاز به بستر سازی هم مفید میباشد.

پلی اتیلن محبوبترین پلاستیک در دنیا شناخته شده است که دارای ساختاری بسیار ساده میباشد. یک مولکول پلی اتیلن یک زنجیره طولانی از اتم های کربن است که شامل دو اتم هیدروژن است که به هر اتم کربن چسبیده اند

ویژگی های محصول

پلی اتیلن رسانا نیست و بنابراین در برابر خوردگی گالوانیکی مقاوم است و حساس نیست که البته این ویژگی همان محدودیت لوله های فلزی دفن شده است. زیرا لوله های فلزی خاصیت ضد خوردگی ندارند.بسیاری از اسیدها و املاح خورنده بر لوله پلی اتیلن تاثیری ندارند.خاصیت انعطاف پذیری و استحکام بالا لوله پلی اتیلن ویژگی است که ان را متمایز میکند.لوله پلی اتیلن بسیار در مقابل ضربه مقاوم میباشد و هیچ وقت دچار پارگی یا خوردگی نمیشود.انعطاف پذیری لوله پلی اتیلن این امکان را فراهم میکند که بتوان این لوله ها را در سایز های پایین به شکل کلاف تولید نمودکه این امر اتصالات را کاهش میدهد و فرایند نصب را تسهیل میبخشد. جهت محافظت از لوله پلی اتیلن در هنگام انبار شدن در فضای باز در مقابل اشعه نور خورشید لوله پلی اتیلن دارای مواد افزودنی میباشد که این مواد یا بصورت فیزیکی و یا بصورت شیمیایی اشعه خورشید را جذب میکند.کربن بلک از لوله ها در برابر اشعه خورشید محافظت میکند و به همین دلیل است که لوله ها اغلب به رنگ سیاه هستند. لوله هایی که در رنگهای دیگر تولید میشوند معمولا در انها از تثبیت کننده های حرارتی استفاده میشود تا اشعه ی خورشید را جذب کنند.لوله های پلی اتیلن مشکی در برابر فرسایش در اثر هوازدگی مقاوم هستند.سایر محصولات و اطلاعات لوله و دستگاه جوش پلی اتیلن