فروش لوله پلی اتیلن ، قیمت لوله پلی اتیلن p80 ، لوله پلی اتیلن pe100

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
  • نظرات : یک دیدگاه
فروش لوله پلی اتیلن ، قیمت لوله پلی اتیلن p80 ، لوله پلی اتیلن pe100Reviewed by Jingermachine-admin on Oct 7Rating:

لوله پلی اتیلن

به جای اتم هیدروژن در مولکول (پلی اتیلن) یک زنجیر بلند از اتیلن به اتم های کربن متصل می شود که به پلی اتیلن شاخه ای یا پلی اتیلن سبک LDPE معروف می باشد دلیل و علت آن چگالی است که به علت اشغال حجم زیاد کاهش یافته است.لازم به توضیح است زمانی که هیچ شاخه ای در مولکول وجود نداشته باشد آن را پلی اتیلن خطی (HDPE) می نامند.

پلی اتیلن خطی تخت تر از پلی اتیلن شاخه ای است معمولا پلی اتیلن خطی را جهت شبکه های آب و فاضلاب،گاز،نفت و پتروشیمی و پلی اتیلن شاخه ای را جهت سیستم های گلخانه و آبیاری قطره ایی استفاده می کنند.

از مهمترین ویژگی های پلی اتیلن در کاربرد های اصلی عبارتند از:

۱-چگالی

۲-نمایه ی مذاب(MFI)

۳-توزیع وزن مولکولی

چگالی:معمولا چگالی پلی اتیلن در محدوده ۰/۹۱۰ تا ۰/۹۶۵ می باشد و با افزایش چگالی،خطی بودن،سفتی،استحکام کششی،استحکام پارگی،دمای نرم شدن،شکنندگی،عمر خمشی،تتمایل به ترک برداشتن افزایش می یابد.

نمایه ی مذاب(MFI):این شاخص نشانه وزن مولکولی است که با افزایش وزن مولکولی متوسط کاهش می یابد.

توزیع وزن مولکولی:اثر زیادی بر روی ویژگی های(MW/MN) دارد و با افزایش نسبت MV/MN استحکام کششی،دمای نرم شدن و چقرمگی کاهش می یابد و شکنندگی و تمایل به ترک برداشتن افزایش می یابد.

گروه تولیدی روتنگران پارسه لوله های تک جداره پلی اتیلن را با مواد دانسیته HDPE و از نوع مواد PE100 و PE80 خود رنگ بروج تولید و عرضه مینماید. پلی اتیلن PE100 با توجه به خاصیت ضد اشعه ماورابنفش عملا مشکل لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن را برطرف نموده است.

لوله پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن جهت مصارف آب، گاز، نفت، فاضلاب شهری و صنعتی معمولا از مواد HDPE و از نوع PE80 و PE100 استفاده میشوند.

جهت تولید لوله های پلی اتیلن، دستگاه اکسترودر مورداستفاده میبایست از بهترین کیفیت برخوردار باشد تا محصول تولیدی دارای کیفیت مطلوب باشد. مواد اولیه مورد استفاده میبایست نو و عاری از هرگونه افزودنی بغیر از مستربچ مورد نیاز در لوله باشد. روش تولید مناسب و تحت کنترل باعث جلوگیری از اکسایش مواد پلی اتیلن گردیده و مواد سوخته نشده که این عامل باعث افزایش خواص کیفی لوله پلی اتیلن منجمله مقاومت و استحکام در مقابل شکستگی میگردد.

درصد دوده در لوله های پلی اتیلن در زمان تولید میبایست یکنواخت باشد و این امر موجب جلوگیری از تضعیف مقاومت کششی لوله در محلهای پرتجمع دوده میگردد.

لوله های پلی اتیلن در زمان تولید میبایست دارای ضخامت یکسان و لوله به صورت گرد و دوار بدون هیچگونه اوالیتی باشد. لوله های پلی اتیلن در شاخه های ۶ – ۹ و ۱۲ متری و تا سایز ۱۲۵ به صورت کلاف های ۱۰۰ متری تولید میشوند.

گارانتی و خدمات پس از فروش روتنگران پارسه

یکسال گارانتیپنج سال وارانتی
یک سال گارانتیپنج سال وارانتی

استانداردهای لوله پلی اتیلن

استاندارد لوله های پلی اتیلن براساس استاندارد DIN8074 و استاندارد ملی آن ISIRI 1331 و ISIRI 14421 برای لوله های پلی اتیلن PE100 با ضریب ایمنی ۱/۲۵ و شرایط دمائی ۲۰ درجه با طول عمر۵۰سال و فشارکاری مجاز تنظیم گردیده است.

لوله های پلی اتیلن تولیدی روتنگران از مواد بروج PE100 با قابلیت شعاع خمش مناسب تولید می شود. این خاصیت باعث سهولت نصب لوله های پلی اتیلن و در نتیجه نیاز به استفاده از اتصالات در پروژه کمتر می شود.امروزه لوله های پلی اتیلن روتنگران پارسه در پروژههای انتفال آب، نفت، گاز، نفت و پتروشیمی بکار میرود.

گروه تولیدی روتنگران پارسه با تولید برتر وکیفیت قابل قبول در تولید لوله های پلی اتیلن توانسته جایگاه خود را در وندور لیست شرکت های اب وفاضلاب ونفت وپتروشیمی حفظ نموده است.

کسب لوح افتخار بعنوان تولید کننده برتر و صادرات به کشورهای همسایه منجمله ترکمستان، تاجیکستان، ارمنستان، عراق و باکو از افتخارات دیگراین شرکت است. شعاع خمش مجازاین لوله ها به طور متوسط ۲۰ برابر قطر خارجی بوده و به دلیل انعطاف بسیار بالا راه حل ایده آلی برای حل بسیاری از موارد و مشکلات نصب و اجرا میباشد.در نتیجه نصب واجرا بسیار سریعتر و ارزانتر صورت می پذیرد.

جدول ضخامت لوله پلی اتیلن ۱۰ الی ۵۰۰

جدول لوله پلی اتیلن 10 الی 500

جدول ضخامت لوله پلی اتیلن ۶۳۰ الی ۲۵۰۰

جدول لوله پلی اتیلن 630 الی 2500

در صورت نیاز به هرگونه سوال و پاسخگویی مستقیم از سوی کارشناسان روتنگران پارسه با مواحد فروش تماس حاصل فرمایید