لوله دوجداره کاروگیت اسپیرال مسلح

لوله دوجداره کاروگیت اسپیرال مسلحReviewed by Jingermachine-admin on Oct 7Rating:

تولیدات-لوله-دوجداره-کاروگیت-اسپیرال-مسلح

لوله کاروگیت اسپیرال مسلح پلی اتیلن تقویت شده با فولاد راه حلی منطقی در میان انواع لوله ها است. این تکنولوژی است که در آن از ساختار کامپوزیتی استیل-پلاستیکی به جای کاربرد پلاستیک تنها جهت تولید لوله برای مصارف آبهای سطحی فاضلابی و زهکشی استفاده میشود. این ساختار کامپوزیتی جدید مزایایی همچون مقاومت حلقوی بالا، قیمت پایین تر و قابلیت تولید در قطرهای بزرگ را به همراه دارد.لوله پلی اتیلن کاروگیت اسپیرال مسلح از نظر ساختاری مزایایی همچون مقاومت حلقوی بالا را نسبت به لوله های پلی اتیلن سنتی دارد. شیارهای تقویت شده با فولاد موجود در ساختار لوله از تغییر شکل تدریجی لوله جلوگیری میکند. لوله پلی اتیلن پنج لایه تقویت شده با فولاد دو برابر لوله پلی اتیلن تقویت نشده استحکام دارد و نسبت به درجه حرارت و نور خورشید مقاوم تر است. لوله پلی اتیلن کاروگیت اسپیرال مسلح بصورت آببندی ساخته میشود و در مصارفی با خاک خورنده و جریان های ساینده مورد استفاده قرار میگیرد. این لوله ها در شاخه های استاندارد ۶ ،۹ و ۱۲ متری تولید می گردد.لوله پلی اتیلن تقویت شده در شاخه های طویل و با خاصیت اتصال ساده هزینه ها را تا حد زیادی کاهش میدهد.

تولید لوله دوجداره کاروگیت اسپیرال مسلح


ویدئو خط تولید لوله کاروگیت اسپیرال مسلح


مقاومت حلقوی بالا

در لوله ای فاضلابی با ساختار دیواره ای پلاستیک، بالاترین ring stiffness یا مقاومت حلقوی تا SN8 می باشد اما در لوله کاروگیت اسپیرال پلی اتیلن تقویت شده با فولاد به راحتی میتوان SN8,SN12.5 و SN16 وحتی مقاومت حلقوی بالاتر را در صورت نیاز تامین کرد. به عبارت دیگر بواسطه ی ویژگی های پلاستیک ساختار کامپوزیتی پلاستیک-استیل-پلاستیک میتواند به خوبی در مقابل خوردگی مقاومت کند.لذا این لوله مسلح با خاصیت ضد خوردگی می تواند در شرایط محیطی سخت به عنوان گزینه مناسبی بکار رود.لوله اسپیرال مسلح پلی اتیلن جهت مصارف فاضلابی زهکشی اب باران وسیستم های تهوبه مورد استفاده قرارمیگیرد.

لوله دوجداره کاروگیت اسپیرال مسلح


فرایند تولید لوله کاروگیت اسپیرال مسلح
راهنمای لوله دوجداره کاروگیت


لوله دوجداره کاروگیت اسپیرال مسلح

مشخصات فنی لوله کاروگیت اسپیرال مسلح:

لوله کاروگیت اسپیرال مسلح HDPE همراه با نوار فولادی تعبیه شده در داخل لوله، مناسب برای مصارف فاضلابی، خطوط زهکشی زیرزمینی، جمع آوری و انتقال پساب ناشی از بارندگی های سنگین و خطوط تهویه است و براساس استاندارد ISIRI 18781 و ASTM-F 2435 تولید می گردد. لوله اسپیرال ساختاری کاروگیتی در بیرون لوله و ساختاری صاف در داخل لوله دارد که با پروفیلی امگا-شکل از جنس استیل گالوانیزه استحکام لوله را تقویت میکند و کاملا در دیواره لوله جاگذاری میشود. اتصال این لوله ها میتواند با جوش اکسترودری و تسمه های الکتروفیوژنی صورت گیرد.

طبقه بندی مقاومت حلقوی مطابق با EN ISO 9969:2008

  • CLASS A: 8KN/m2 برابر با SN 8
  • CLASS B: 12KN/m2 برابر با SN 12
  • CLASS C: 16KN/m2 برابر با SN 16

لوله کاروگیت اسپیرال مسلح روتنگران پارسه

درحال حاضرگروه تولیدی روتنگران پارسه قادر است لوله های پنج لایه کاروگیت اسپیرال مسلح را در سایزهای۶۰۰mm-800mm-1000mm-1200mm-1400mm-1600mm-1800mm-2000mm-2200mm-2400mm براساس استاندارد ملی ایران ۱۸۷۸۱ ISIR و مطابق با استاندارد بین المللی ASTM F2435 عرضه نماید. همچنین ساخت اتصالات پلی اتیلن (سه راه – زانو- چهارراه- کاپلرهای اتصال) از جمله خدماتی است که به مشتریان ارائه می گردد.

ساختار لوله دوجداره کاروگیت اسپیرال مسلح