قیمت لوله پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلنReviewed by Jingermachine-admin on Dec 4Rating:

قیمت لوله پلی اتیلن به موارد متعددی از جمله قطر ، فشار لوله و همچنین مواد اولیه آن بستگی دارد. قطر لوله های پلی اتیلن از 20 میلیمتر شروع شده و در پروژه های عظیم به 2400 میلیمتر نیز می رسد.
بدیهی است با توجه به فشار متحمل بر لوله و افزایش فشار کاری وارده، وزن لوله بیشتر و قیمت لوله های پلی اتیلن بالاتر می رود .
در خرید لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن ، مواد اولیه مصرفی ، کیفیت مواد و همچنین کیفیت ساخت محصول باید مورد توجه قرار گیرد.
قیمت لوله پلی اتیلن بر اساس متر طول محاسبه میشود , برای کارخانه فرق نمی‌کند که شما چه لوله‌ای و در چه قطری خرید کرده اید بلکه مقدار مواد اولیه مصرف شده برای ساخت هر متر طول لوله پلی اتیلن مهم است.
قیمت لوله پلی اتیلن حاصل ضرب وزن یک متر از آن سایز در قیمت هر کیلو مواد اولیه می باشد.
قیمت ها هم ممکن است تفاوت کند.کارخانه ای که دائماً در حال تولید است هزینه های تولید کمتری نسبت به کارخانه ای که چند روز در ماه کار میکند دارد و میتواند لوله پلی اتیلن را به قیمت بهتری عرضه کند و همچنین توصیه میشود لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن را از یک کارخانه معتبر تهیه کنند . بنا بر این تجهیزات کارخانه تولید کننده ,اعتبار و شهرت کارخانه باید مورد توجه قرار گیرد.

دانلود مقاله

تاریخ درج : 1393/09/26