دستگاه جوش پلی اتیلن هیدرولیک 500

دستگاه جوش پلی اتیلن

دستگاه جوش پلی اتیلن تمام هیدرولیک 500 تمامی متعلقات مربوط به شیر فرمان و پمپ روغن و فشار سنج داخل باکس هیدرولیک (پاور پک ) نصب شده است که با شلنگ مربوطه به دستگاه متصل میشود و از طریق شیر برقی اقدام به جوشکاری میکند.

مشخصات : قابلیت جوش لوله های پلی اتیلن در سایزهای ( 250 – 280 – 315 – 355 – 400 – 450 و 500 ) میلیمتر و در فشارهای کاری ( 2 – 5/2–2/3–4–6–10 – 16 ) اتمسفر را دارد.ابعاد دستگاه ( 800*900*1115 ) با وزن ( 587 ) کیلوگرم وزن رینگها ( 207 ) کیلوگرم و مقدار برق مورد نیاز ( 9000 ) وات است.

برق مورد نیاز دستگاه: 380V ± 10%, 50Hz/60Hz~

توضیحات:این دستگاه قابلیت جوشکاری در سایزهای(200 و 225 )میلیمتر را دارد.
مشخصات فنی دستگاه جوش پلی اتیلن تمام هیدرولیک 250الی500
توان مصرفی 9000وات
رنده گیربکسی با توان 1500وات
هیتر برقی با توان 6000وات
پاور هیدرولیک با توان 1500 وات
وزن کل دستگاه 570 کیلوگرم
ابعاد دستگاه 80*90*112سانتیمتر

ماشین جوش پلی اتیلن هیدرولیک 500 میلیمتر نیاز به برق سه فاز 380 ولت 11 کیلووات دارد. دستگاه جوش پلی اتیلن برای خطوط انتقال آب و فاضلاب و نفت و گاز مورد استفاده می باشد.در اتصالات جوشي، كيفيت جوش و بازده آن بستگي به مهارت و توانائي جوشكار، تناسب و كارايي مناسب دستگاه جوش و تجهيزات مربوطه و ميزان رعايت اصول و قوانين جوشكاري دارد. جوشكاري لوله و اتصالات پلی اتیلن اصولا به روش جوش لب به لب با صفحه داغ ( Butt fusion ) انجام میشود و در این روش : ابتدا لوله در دو فك دستگاه جوش ( ثابت و متحرك ) گذاشته ميشود و پس از تنظيمات لازم، قالب ها بسته ميشوند. صفحه رنده مابين دو لولـه قرار مي گيرد و لبه لوله ها را كاملاً صاف و تميز مي نمايد و پس از آن برداشته مي شود. صفحه داغ راكه دماي آن به حدمجازرسيده است (210-220 درجه سانتيگراد) مابين لوله قرار داده و دو سر لوله هابه آن چسبانده مي شوند و فشار طبق دستورالعمل هاي دستگاه جوش، بالا برده مي شود. تا در محل تماس لوله ها با صفحه داغ؛ برآمدگي مدور و يكنواختي با اندازه معين ايجاد گردد. در ادامه مرحله فوق،از ميزان فشار كاسته مي شود و لايه هاي داخلي در محل اتصال كاملاً ذوب مي گردند.


دانلود اطلاعات فنی محصول

راهنمای جوش روتنگران پارسه

راهنمای جوش لوله پلی اتیلن


مشخصات فنی دستگاه جوش پلی اتیلن تمام هیدرولیک سایز 250-500
دستگاه جوش لوله پلی اتیلن تمام هیدرولیک 500 ( بات فیوژن ) تمامی متعلقات مربوط به شیر فرمان و پمپ روغن و فشار سنج داخل باکس هیدرولیک ( پاور پک ) نصب شده است برای خطوط انتقال آب و فاضلاب و نفت و گاز و پروژههای پتروشیمی مورد استفاده می باشد.


گارانتی و خدمات پس از فروش


لوازم جانبی : لباس کار و دستکش، سی دی آموزشی، جدول جوشکاری،گواهینامه جوشکاری،دستگاه جوش پلی اتیلن هیدرولیک 500 م م نیاز به برق سه فاز 380 ولت 11 کیلووات دارد.


موارد استفاده :ماشین جوش پلی اتیلن مدل H250_R500در خطوط انتقال آب و فاضلاب و نقت و گاز ویژه لوله های پلی اتیلن PE100 ،PE80 ،PE63 با جوش سر به سر ( Buttweld )مورد استفاده قرار می گیرد.

متعلقات دستگاه جوش لوله پلی اتیلن روتنگران پارسه

  1. باکس هیدرولیک ( پاورپک) مجهز به شیر فرمان هیدرولیک برقی و کوپلینگ
  2. هیتر پلی اتیلن (6000) وات با تفلون صنعتی و درجه تنظیم حرارت از (50) تا (300)درجه سانتیگراد
  3. رنده با گیربکس 1 اسب سه فاز و تیغه فولادی آبدیده از جنس CK60 و
  4. غلطک ( رویلر ) جهت سهولت در هدایت لوله و تنظیم لوله بر روی فکها
  5. چرخ هدایت جهت سهولت در حمل وجا به جایی دستگاه
  6. فلنج گیر ( چهار نظام ) با قابلیت تنظیم در سایزهای مختلف اتو پلی اتیلن ( هیتر) قابل برداشتن، دارای عمر سرویس دهی بالا همراه با تفلون روکش دار با کیفیت.

لطفا قبل از راه اندازی دستگاه به دقت مطالعه شود

ازآنجایی که دستگاه خریداری شده بابرق سه فاز راه اندازی می­شود بایستی در هنگام اتصال دستگاه به برق نکاتی رعایت گردند تاباعث آسیب دیدن الکتروموتورسیستم هیدرولیک وهیترنگردد. راه اندازی پاورپک : جهت راه اندازی یک کابل پنج رشته(سبز و زرد (اتصال زمین یا ارت) ، آبی (نول) ، و سیمهای فاز شامل طوسی (R1) ، قهوه ای (S2) ، مشکی (T3) ) در دسترس می­باشد که بایستی با دقت و رعایت ترتیب به ژنراتور یا برق شهر متصل شوند به گونه ای که حتما در ابتدا سیم نول به نول برق اصلی متصل و سپس سه رشته سیم R+S+T متصل شوند. سیم ارت جهت ایمنی کاربر مورد استفاده قرار می­گیرد . پس از اتصال سیمها جهت چرخش پروانه موتور پاورپک را کنترل نموده تا در جهت فلش مندرج بر روی دستگاه باشد. در غیر این صورت کافی است موقعیت دو عدد از سیمهای فاز با یکدیگر جابجا شوند. راه اندازی رنده : رنده با استفاده از یک نری چهار شاخ به مادگی نصب شده برروی تابلوبرق راه اندازی می­شود. راه اندازی صفحه داغ (هیتر) : جهت راه اندازی هیتر کافی است نری پنج شاخ را به مادگی نصب شده برروی تابلوبرق پاورپک متصل نمایید. دمای تنظیم شده بر روی دستگاه در عدد 200 درجه تنظیم شده است. برای تنظیمات جدید دکمه SET را فشار داده با فشردن دکمه UP یا Down دمای مود نظر را انتخاب نموده و مجددا دکمه SET را فشرده شود.