دستگاه جوش پلی اتیلن هیدرولیک 160، تمام هیدرولیک 160

دستگاه جوش پلی اتیلن تمام هیدرولیک160

ماشین جوش پلی اتیلن مدل H50_R160 در خطوط انتقال آب وفاضلاب ونقت وگازویژه لوله های پلی اتیلن PE100،PE80،PE63باجوش سربه سر(Buttweld)مورداستفاده قرارمیگیرد.دردستگاه جوش پلی اتیلن تمام هیدرولیک 160 تمامی متعلقات مربوط به شیرفرمان وپمپ روغن وفشارسنج داخل باکس هیدرولیک(پاور پک)نصب شده است که باشلنگ مربوطه به دستگاه متصل میشودوازطریق شیربرقی اقدام به جوشکاری میکند.دستگاه جوش پلی اتیلن روتنگران پارسه قابلیت جوشکاری لوله پلی اتیلن راتا فشار32اتمسفررادارد.

مشخصات فنی دستگاه جوش پلی اتیلن تمام هیدرولیک 50الی160
توان مصرفی 1750 وات
رنده برقی با توان 750وات
هیتر برقی با توان 1000وات
وزن کل دستگاه 109کیلوگرم
ابعاد دستگاه ۴۰*۵۲*۹۳ سانتیمتر

دانلود اطلاعات فنی محصول

راهنمای جوش روتنگران پارسه راهنمای جوش لوله پلی اتیلن


مشخصات فنی دستگاه جوش پلی اتیلن تمام هیدرولیک سایز50-160

دستگاه جوش پلی اتیلن تمام هیدرولیک 160 برای خطوط انتقال آب و فاضلاب و نفت و گاز مورد استفاده می باشد. ماشین جوش لوله پلی اتیلن برای خطوط انتقال آب و فاضلاب و نفت و گاز مورد استفاده می باشد.در اتصالات جوشي، كيفيت جوش و بازده آن بستگي به مهارت و توانائي جوشكار، تناسب و كارايي مناسب دستگاه جوش و تجهيزات مربوطه و ميزان رعايت اصول و قوانين جوشكاري دارد. جوشكاري لوله و اتصالات پلی اتیلن اصولا به روش لب به لب با صفحه داغ ( Butt fusion ) (اتوپلی اتیلن )انجام میشود و در این روش :

ابتدا لوله در دو فك دستگاه جوش (ثابت و متحرك) گذاشته مي شود و پس از تنظيمات لازم، قالب ها بسته مي شوند.صفحه رنده مابين دو لولـه قرار مي گيرد و لبه لوله ها را كاملاً صاف و تميز مي نمايد و پس از آن برداشته مي شود.صفحه داغ را كه دماي ان به حد مجاز رسيده است (210-220 درجه سانتيگراد) مابين لوله قرار داده و دو سر لوله ها به آن چسبانده مي شوند و فشار طبق دستور عمل هاي دستگاه جوش، بالا برده مي شود .تا در محل تماس لوله ها با صفحه داغ؛ برآمدگي مدور و يكنواختي با اندازه معين ايجاد گردد. در ادامه مرحله فوق، از ميزان فشار كاسته مي شود و لايه هاي داخلي در محل اتصال كاملاً ذوب مي گردند. – قسمت متحرك دستگاه جوش، به عقب رانده میشود و صفحه داغ بصورتي جدا مي شود كه هيچ آسيبي به سطوح ذوب شده وارد نيايد. – دو سر لوله، به ارامی به همديگر چسبانده شده و فشار بتدريج، افزايش مییابد و تا خنك شدن محل جوش، ثابت نگاه داشته مي شود. – مدت زمان خنك شدن در مرحله فوق، بستگي به ضخامت لوله ها دارد. در طي اين زمان، محل اتصال نبايد تحت تنش يا فشار غير مجاز قرار بگيرد. – لبه جوش در محل اتصال بايد بصورت يك برآمدگي دو تكه باشد. تشكيل اين برآمدگي، نشان دهنده آن است كه جوشكاري بصورت يكنواخت انجام شده است .


گارانتی و خدمات پس از فروش


متعلقات دستگاه جوش پلی اتیلن

  1. باکس هیدرولیک (پاورپک)(ابعاد45*50*56) مجهزبه شیرفرمان هیدرولیک برقی وکوپلینگ
  2. هیتربرقی پلی اتیلن (1000) وات باتفلون صنعتی ودرجه تنظیم حرارت از(50)تا(300)درجه سانتیگراد
  3. رنده با تیغه فولادی آبدیده ازجنس CK60 ودریل (750)وات(1450)دور
  4. غلطک ( رویلر) جهت سهولت در هدایت لوله و تنظیم لوله بر روی فکها
  5. چرخ هدایت جهت سهولت درحمل وجابه جایی دستگاه جوش
  6. فلنج گیر(چهار نظام) باقابلیت تنظیم درسایزهای مختلف

لوازم جانبی:لباسکارودستکش،سی دی آموزشی،جدول جوشکاری،گواهینامه جوشکاری،صفحه گرمکن(هیتر)قابل برداشتن،دارای عمرسرویس دهی بالاهمراه باتفلون روکشداربا کیفیت.


موارد مرتبط با دستگاه جوش پلی اتیلن تمام هیدرولیک 160: