دستگاه جوش پلی اتیلن

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۰
  • نظرات : یک دیدگاه

دستگاه جوش پلی اتیلن

گروه تولیدی روتنگران پارسه اولین و بزرگترین تولید کننده دستگاه های جوش پلی اتیلن ( بات فیوژن ) و الکتروفیوژن در خاورمیانه افتخاردارد محصولات تولیدی خود را باآخرین تکنولوژی روز دنیا و همچنین پیاده سازی سیستم کیفیت ISO 9001 و دریافت گواهی CE اروپا جایگاه خود را نسبت به دیگر تولید کنندگان حفظ نماید.

لیست قیمت دستگاه جوش لوله پلی اتیلن روتنگران پارسه

این گروه تولیدی جهت بالابردن راندمان جوشکاری در پروژه های در حال اجرا اقدام به کلاسهای آموزشی در سطح حرفه ای توسط کارشناسان و مهندسین این شرکت نموده است. جهت ثبت نام و شرکت در کلاسهای آموزشی دستگاه جوش پلی اتیلن با واحد روابط عمومی ارتباط برقرار نمایید.

روتنگران پارسه بزرگترین تولید کننده ماشینهای جوش پلی اتیلن تا قطر ۱۴۰۰ میلیمتر قابلیت جوشکاری تا فشار ۳۲ اتمسفر با آخرین تکنولوژی روز دنیا با کاربری تمام هیدرولیک و ،جوشکاری به روش لب به لب یا صفحه داغ ( BUTT FUSION ) در صورت درست و صحیح انجام شدن یکی از بهترین جوش های اتصالات ولوله های پلی اتیلن میباشد .از این جوشکاری برای لوله واتصالات که از نظر نوع جنس و ضخامت برابر ویکسان باشند مورد استفاده قرار میگیرد.از روش بات فیوژن در شبکه های توزیع فاضلاب،آبرسانی، وآتش نشانی در فشارهای مختلف استفاده میشود

استاندارد جوش پلی اتیلناستاندارد ساخت دستگاه جوش پلی اتیلن
استاندارد جوش پلی اتیلناستاندارد ساخت دستگاه جوش پلی اتیلن
دستگاه های جوش پلی اتیلن روتنگران براساس استاندارد ISO12176-1 و استاندارد DVS2201 تولید می شود.
یکسال گارانتیپنج سال وارانتی
یک سال گارانتیپنج سال وارانتی

دستگاه های جوش پلی اتیلن این شرکت با طراحی ویژه و منحصر به فرد جهت اجرای کار در سایت و محیط کارگاهی قابل استفاده میباشد. دستگاههای جوش پلی اتیلن جهت استفاده در خطوط انتقال آب، گاز، فاضلاب، نفت و پتروشیمی با مواد به روش جوش سر به سر مورداستفاده قرار می گیرد.

دستگاه های جوش پلی اتیلن این شرکت زیر نظر بازرسین شرکت تجهیزات آب برق نیرو گواهی کیفیت شده و کلیه محصولات با گارانتی ۱ ساله و خدمات پس از فروش ۵ ساله عرضه می گردد.

دستگاه های جوش پلی اتیلن روتنگران پارسه قابلیت جوش لوله را در دو حالت ۴۵ و ۹۰ درجه دارا می می باشد

دستگاه جوش پلی اتیلن دو حالته روتنگران پارسه

دانلود کاتالوگ دستگاه جوش پلی اتیلن

دستگاه های جوش پلی اتیلن روتنگران دارای گواهی اروپا و مجوز صادرات به کشورهای اروپایی می باشد.

صادرات این شرکت به کشورهای آسیای میانه منجمله ترکمنستان، تاجیکستان، افغانستان، عراق، باکو، از دیگر افتخارات این شرکت میباشد

دستگاه جوش پلی اتیلن

انواع مدل دستگاههای جوش پلی اتیلن روتنگران پارسه

دستگاه هاي جوش پلي اتيلن این شرکت سه مدل می باشند که براساس کاربرد لوله های پلی اتیلن وشرایط پروژه مورد نظر انتخاب می شوند

  • دستگاه جوش بات فیوژن ( جوش لب به لب )
  • دستگاه جوش الکتروفیوژن
  • دستگاه جوش اکسترودر

نمونه دستگاه های جوش روتنگران سری اول نمونه دستگاه های جوش روتنگران سری دوم

جوش لب به لب بات فیوژن

جوشكاري لوله های پلی اتیلن به روش لب به لب با صفحه داغ ( Butt fusion ) در صورت درست انجام شدن توسط اپراتور یکی از بهترین جوش های اتصال لوله های پلی اتیلن میباشد. از این نوع جوشکاری برای لوله هایی می توان استفاده نمود که از نظر قطر و ضخامت و جنس برابر و یکسان باشند. از روش بات فیوژن در شبکه های توزیع فاضلاب، آبرسانی و آتش نشانی در فشارهای مختلف استفاده می شود. یکی ازانواع مختلف اتصال دو سر لوله به یکدیگر، روش جوش لب به لب ( Butt ) میباشد که از نظر استحکام و ارزانی نسبت به سایر روشها، محکمتر، باصرفه تر و دارای قابلیت اطمینان بسیار بالا و نیز عمر طولانی کاملا مناسب است که در اندازه های مختلف تولید می شود. علیرغم تمام وجوه مثبت ذکر شده این روش جوشکاری به دو عامل اصلی نیروی انسانی و دستگاه وابسته است. زیرا هردوی این عوامل باعث بروز برخی خطاها در جوش هستند. چنانجه نیروی انسانی ناکارامد بوده و دقت لازم را هنگام تنظیم دو سر لوله در دستگاه جوش ننماید و یا تنظیم فشارها و سرعت حرکت فکهای دستگاه را بدقت استاندارد جوش رعایت ننماید، جوش خوبی نخواهیم داشت. در مورد دستگاه جوشکاری لب به لب نیز واضح است که عدم کارایی دستگاه، تنظیم نبودن فشار هیدرولیک، زاویه دار بودن و لقی بیش از اندازه و غیره میتواند جوش نامناسبی ایجاد نماید. مدیریت شرکت روتنگران پارسه با تکیه بر دارا بودن سالها تجربه در زمینه جوش لب به لب و ساخت و تولیداتصالات جوشی، فلنج وغیره و نیز طراحی و ساخت دستگاههای جوش لب به لب توانسته هر دوی این مشکلات را بطور کامل برطرف نماید. به طور قطع با آموزش نفرات و ارائه مشاورات رایگان جهت افزایش توان فنی و حرفه ای اپراتور و همچنین با تامین دستگاه مناسب و یا با کیفیت چه از نظر استحکام بدنه و استواری دستگاه و چه از نظر سرعت حرکت و روانی حرکت فکها اکثر مشکلات را بر طرف نموده است.

دستگاه جوش بات فیوژن روتنگران پارسه

مرکز دانلود کاتالوگ انواع دستگاه جوش لوله پلی اتیلن روتنگران پارسه
ردیفنام دستگاهدانلود
۱دستگاه جوش لوله پلی اتیلن دستی ۱۱۰ – ۳۲Download
۲دستگاه جوش لوله پلی اتیلن دستی ۱۶۰ – ۵۰Download
۳دستگاه جوش لوله پلی اتیلن نیمه هیدرولیک ۱۶۰ – ۵۰Download
۴دستگاه جوش لوله پلی اتیلن تمام هیدرولیک ۱۶۰ – ۵۰Download
۵دستگاه جوش لوله پلی اتیلن نیمه هیدرولیک ۲۰۰ – ۶۳Download
۶دستگاه جوش لوله پلی اتیلن تمام هیدرولیک ۲۰۰ – ۶۳Download
۷دستگاه جوش لوله پلی اتیلن نیمه هیدرولیک ۲۵۰ – ۹۰Download
۸دستگاه جوش لوله پلی اتیلن تمام هیدرولیک ۲۵۰ – ۹۰Download
۹دستگاه جوش لوله پلی اتیلن نیمه هیدرولیک ۳۱۵ – ۹۰Download
۱۰دستگاه جوش لوله پلی اتیلن تمام هیدرولیک ۳۱۵ – ۹۰Download
۱۱دستگاه جوش لوله پلی اتیلن تمام هیدرولیک ۴۰۰ – ۲۰۰Download
۱۲دستگاه جوش لوله پلی اتیلن تمام هیدرولیک ۵۰۰ – ۲۵۰Download
۱۳دستگاه جوش لوله پلی اتیلن تمام هیدرولیک ۶۳۰ – ۳۱۵Download
۱۴دستگاه جوش لوله پلی اتیلن تمام هیدرولیک ۸۰۰ – ۴۰۰Download
۱۵دستگاه جوش لوله پلی اتیلن تمام هیدرولیک ۱۲۰۰ – ۷۱۰Download
مشتری گرامی لطفا به جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.