دستگاه جوش پلی اتیلن بات فیوژن

گروه تولیدی روتنگران پارسه اولین و بزرگترین تولیدکننده دستگاه های جوش پلی اتیلن (بات فیوژن) و الکتروفیوژن درخاورمیانه افتخارداردمحصولات تولیدی خود راباآخرین تکنولوژی روزدنیا وهمچنین پیاده سازی سیستم کیفیت ISO 9001 ودریافت گواهی CE اروپا جایگاه خود را نسبت به دیگر تولیدکنندگان حفظ نماید.

 

لیست قیمت دستگاه جوش پلی اتیلن روتنگران پارسه

این گروه تولیدی جهت بالابردن راندمان جوشکاری در پروژه های در حال اجرا اقدام به کلاسهای آموزشی در سطح حرفه ای با مجوز رسمی ازسازمان استاندارد ایران توسط کارشناسان و مهندسین این شرکت نموده است. جهت ثبت نام و شرکت در کلاسهای آموزشی جوش لوله پلی اتیلن با واحد روابط عمومی ارتباط برقرار نمایید.

گروه تولیدی روتنگران پارسه بزرگترین تولیدکننده ماشینهای جوش پلی اتیلن تا قطر1400م م قابلیت جوشکاری تا فشار 32 اتمسفر با آخرین تکنولوژی روز دنیا با کاربری تمام هیدرولیک و PLC و CNC،جوشکاری به روش لب به لب یا صفحه داغ (BUTT FUSION) در صورت درست وصحیح انجام شدن یکی از بهترین جوش های اتصالات ولوله های پلی اتیلن میباشد .از این جوشکاری برای لوله واتصالات که از نظر نوع جنس وضخامت برابر ویکسان باشند مورد استفاده قرار میگیرد.از روش بات فیوژن در شبکه های توزیع فاضلاب،آبرسانی ،وآتش نشانی در فشارهای مختلف استفاده میشود.

استاندارد جوش پلی اتیلناستاندارد جوش پلی اتیلن

استاندارد ساخت دستگاه جوش پلی اتیلناستاندارد ساخت دستگاه جوش پلی اتیلن

دستگاه های جوش پلی اتیلن روتنگران  براساس استاندارد ISO12176-1 و استاندارد DVS2201 تولید می شود.

دستگاه های جوش پلی اتیلن این شرکت با طراحی ویژه ومنحصر به فرد جهت اجرای کار در سایت ومحیط کارگاهی قابل استفاده میباشد. دستگاههای جوش پلی اتیلن جهت استفاده درخطوط انتقال آب-گاز-فاضلاب ونفت وپتروشیمی با مواد PE80-PE100 به روش جوش سر به سر(Buttweld) مورداستفاده قرار می گیرد.

دستگاه های جوش پلی اتیلن  این شرکت زیر نظر بازرسین شرکت تجهیزات آب برق نیرو گواهی کیفیت شده وکلیه محصولات با گارانتی 1ساله وخدمات پس از فروش 5ساله عرضه می گردد.

 

دستگاه های جوش پلی اتیلن روتنگران پارسه قابلیت جوش لوله را در دو حالت45و90درجه دارا می می باشد

دانلود کاتالوگ دستگاه جوش پلی اتیلن

دستگاههای جوش پلی اتیلن روتنگران دارای گواهی CE اروپا و مجوز صادرات به کشورهای اروپایی می باشد.

صادرات این شرکت به کشورهای آسیای میانه منجمله ترکمنستان ،تاجیکستان ،افغانستان،عراق،باکو ،از دیگر افتخارات این شرکت میباشد

 

انواع مدل دستگاههای جوش پلی اتیلن روتنگران پارسه:

دستگاه هاي جوش پلي اتيلن این شرکت سه مدل می باشند که براساس کاربرد لوله های پلی اتیلن وشرایط پروژه مورد نظر انتخاب می شوند.

  • دستگاه جوش بات فیوژن(جوش لب به لب)
  • دستگاه جوش الکتروفیوژن
  • دستگاه جوش اکسترودر

دستگاه جوش بات فيوژن(Butt fusion) (جوش لب به لب):

جوشكاري لوله های پلی اتیلن به روش لب به لب با صفحه داغ (Butt fusion) درصورت درست انجام شدن  توسط اپراتور یکی از بهترین جوش های اتصال لوله های پلی اتیلن میباشد. از این نوع جوشکاری برای لوله هایی می توان استفاده نمود که از نظر قطر و ضخامت و جنس برابر و یکسان باشند. از روش بات فیوژن در شبکه های توزیع فاضلاب، آبرسانی و آتش نشانی در فشارهای مختلف استفاده می شود. یکی ازانواع مختلف اتصال دوسرلوله به یکدیگر، روش جوش لب به لب (Butt) میباشد که ازنظر استحکام وارزانی نسبت به سایر روشها، محکمتر، باصرفه تر و دارای قابلیت اطمینان بسیاربالاو نیزعمر طولانی کاملا مناسب است که دراندازه های مختلف تولید می شود. علیرغم تمام وجوه مثبت ذکرشده این روش جوشکاری به دو عامل اصلی نیروی انسانی و دستگاه وابسته است. زیرا هردوی این عوامل باعث بروز برخی خطاها در جوش هستند. چنانجه نیروی انسانی ناکارامد بوده و دقت لازم را هنگام تنظیم دوسر لوله در دستگاه جوش ننماید و یا تنظیم فشارها و سرعت حرکت فکهای دستگاه را بدقت استاندارد جوش رعایت ننماید، جوش خوبی نخواهیم داشت.در مورد دستگاه جوشکاری لب به لب نیز واضح است که عدم کارایی دستگاه، تنظیم نبودن فشار هیدرولیک، زاویه دار بودن و لقی بیش از اندازه وغیره میتواند جوش نامناسبی ایجاد نماید. مدیریت شرکت روتنگران پارسه با تکیه بر دارا بودن سالها تجربه در زمینه جوش لب به لب و ساخت وتولیداتصالات جوشی، فلنج وغیره و نیز طراحی و ساخت دستگاههای جوش لب به لب توانسته هر دوی این مشکلات را بطور کامل برطرف نماید. به طور قطع با آموزش نفرات و ارائه مشاورات رایگان جهت افزایش توان فنی و حرفه ای اپراتوروهمچنین با تامین دستگاه مناسب و یا با کیفیت چه از نظراستحکام بدنه واستواری دستگاه و چه از نظر سرعت حرکت و روانی حرکت فکها اکثر مشکلات را برطرف نموده است.

دستگاه جوش بات فیوژن روتنگران پارسه

انواع دستگاه جوش لوله پلی اتیلن روتنگران پارسه :

دستگاه جوش لوله پلی اتیلن نیمه هیدرولیک 160 -50

 دستگاه جوش لوله پلی اتیلن تمام هیدرولیک 160 - 50

دستگاه جوش لوله پلی اتیلن نیمه هیدرولیک 200 - 63

دستگاه جوش لوله پلی اتیلن تمام هیدرولیک 200 - 63

دستگاه جوش لوله پلی اتیلن نیمه هیدرولیک 250 - 90

دستگاه جوش لوله پلی اتیلن تمام هیدرولیک 250 - 90

دستگاه جوش لوله پلی اتیلن نیمه هیدرولیک 315 - 90

دستگاه جوش لوله پلی اتیلن تمام هیدرولیک 315 - 90

دستگاه جوش لوله پلی اتیلن تمام هیدرولیک 400 - 200

دستگاه جوش لوله پلی اتیلن تمام هیدرولیک 500 - 250

دستگاه جوش لوله پلی اتیلن تمام هیدرولیک 630 - 315

دستگاه جوش لوله پلی اتیلن تمام هیدرولیک 800 - 400

دستگاه جوش لوله پلی اتیلن تمام هیدرولیک 1200 - 710سایر محصولات مشابه