دستگاه جوش پلی اتیلن

گروه تولیدی روتنگران پارسه اولین و بزرگترین تولیدکننده دستگاه های جوش پلی اتیلن (بات فیوژن) و الکتروفیوژن در خاورمیانه افتخار دارد محصولات تولیدی خود را با آخرین تکنولوژی روز دنیا و همچنین پیاده سازی سیستم کیفیت ISO 9001 و دریافت گواهی CE اروپا جایگاه خود را نسبت به دیگر تولیدکنندگان حفظ نماید.

این گروه تولیدی جهت بالابردن راندمان جوشکاری در پروژه های در حال اجرا اقدام به کلاسهای آموزشی در سطح حرفه ای با مچوز رسمی ازسازمان استاندارد ایران توسط کارشناسان و مهندسین این شرکت نموده است.

جهت ثبت نام و شرکت در کلاسهای آموزشی جوش لوله پلی اتیلن با واحد روابط عمومی ارتباط برقرار نمایید.

گروه تولیدی روتنگران پارسه بزرگترین تولیدکننده ماشینهای جوش پلی اتیلن تا قطر2400م م قابلیت جوشکاری تا فشار 32 اتمسفر با آخرین تکنولوژی روز دنیا با کاربری تمام هیدرولیک و PLC و CNC

جوشکاری به روش لب به لب یا صفحه داغ (BUTT FUSION) در صورت درست وصحیح انجام شدن یکی از بهترین جوش های اتصالات ولوله های پلی اتیلن میباشد .از این جوشکاری برای لوله واتصالات که از نظر نوع جنس وضخامت برابر ویکسان باشند مورد استفاده قرار میگیر د.از روش بات فیوژن در شبکه های توزیع فاضلاب ،ابرسانی ،واتش نشانی در فشار های مختلف استفاده میشود.

دستگاه های جوش پلی اتیلن روتنگران  براساس استاندارد ISO12176-1 و استاندارد DVS2201 تولید می شود.

دستگاه های جوش پلی اتیلن این شرکت با طراحی ویژه ومنحصر به فرد جهت اجرای کار در سایت ومحیط کارگاهی قابل استفاده میباشد.

دستگاههای جوش پلی اتیلن جهت استفاده در خطوط انتقال آب-گاز-فاضلاب و نفت وپتروشیمی با مواد PE80-PE100 به روش جوش سر به سر (Buttweld) مورد استفاده قرار می گیرد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

دستگاه جوش پلی اتیلن

دستگاه های جوش پلی اتیلن  این شرکت زیر نظر بازرسین شرکت تجهیزات آب برق نیرو گواهی کیفیت شده و کلیه محصولات با گارانتی 3ساله وخدمات پس از فروش ده ساله عرضه می گردد.

دستگاههای جوش پلی اتیلن روتنگران دارای گواهی CE اروپا و مجوز صادرات به کشورهای اروپایی می باشد.

صادرات این شرکت به کشورهای آسیای میانه منجمله ترکمنستان ،تاجیکستان ،افغانستان،عراق،باکو ،از دیگر افتخارات این شرکت میباشد

دستگاه جوش پلی اتیلن